• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FOTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FOTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FOTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FOTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Firmware Over-the-Air Format Google

Co to jest plik FOTA?

Plik oprogramowania firmowego służący do uaktualniania systemu operacyjnego, motywu i innych danych systemowych na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony Samsung. Dostarczane bezprzewodowo na żądanie na telefon komórkowy użytkownika podczas aktualizacji bez konieczności podłączania do komputera.

Technologia FOTA jest często używana na urządzeniach mobilnych Samsung z Androidem. Uaktualnienia oprogramowania sprzętowego są zakończone za pomocą opcji aktualizacji oprogramowania na urządzeniu.

Jak otworzyć plik FOTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FOTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FOTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FOTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FOTA

Inne problemy z plikiem FOTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FOTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FOTA:

  • plik FOTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FOTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FOTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik