• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FOP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FOP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FOP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FOP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InfoZoom Protected Data Format humanIT

Co to jest plik FOP?

Zablokowany plik danych eksportowany przez program InfoZoom, program wizualizacji danych. Zawiera dane tabeli i informacje o strukturze tabeli, formatach danych, uprawnieniach itd.

Pliki FOP są podobne do plików InfoZoom .FOX, ale są chronione, co oznacza, że ​​nie można ich edytować ani zapisywać.

Jak otworzyć plik FOP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FOP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FOP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FOP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FOP

Inne problemy z plikiem FOP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FOP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FOP:

  • plik FOP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FOP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FOP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik