• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FOMOD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FOMOD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FOMOD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FOMOD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fallout 3 Mod Format N/A

Co to jest plik FOMOD?

Plik gry używany przez programy Fallout mod, na przykład menadżer modemu Fallout (FOMM) i NexMad Mod Manager (NMM). Zawiera pliki, które po zainstalowaniu zmieniają treść gry Fallout 3 lub Fallout: New Vegas. Służy do stosowania niestandardowych modów stworzonych przez członków społeczności gier.

Format FOMOD może używać kompresji .7Z, .ZIP lub .RAR. W skompresowanym archiwum znajduje się plik info.Xml, który opisuje modę i skrypt, który instaluje modę. Istnieją również pliki danych, które zmieniają zawartość w grze.

Pliki FOMOD można zainstalować, klikając dwukrotnie je, gdy jest zainstalowany FOMM lub NMM. FOMM otwiera się i wyświetla modę w oknie zawartości i uaktywniasz ją, aby zastosować mod. Moduły używane przez FOMM są zazwyczaj instalowane w folderze Fallout 3fommmods w katalogu instalacyjnym gry.

Jak otworzyć plik FOMOD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FOMOD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FOMOD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FOMOD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FOMOD

Inne problemy z plikiem FOMOD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FOMOD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FOMOD:

  • plik FOMOD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FOMOD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FOMOD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik