• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FOLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FOLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FOLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FOLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Folx Download Format Eltima Software

Co to jest plik FOLX?

Plik utworzony przez Folx, menedżera pobierania dla systemu Mac OS X. Zawiera pakiet plików danych zawierających informacje o pobieraniu. Zawiera adres URL pobierania, datę, czas pobierania i inne informacje o pobieraniu. Służy do uruchamiania i wznowienia pobierania plików.

Pliki FOLX przechowują także inne informacje o pobieraniu wyświetlane w interfejsie użytkownika, w tym rozmiar pobierania plików, harmonogram, priorytet, ścieżkę docelową i stan.

Aby zobaczyć informacje w pliku FOLX, kliknij prawym przyciskiem myszy plik i wybierz "Pokaż zawartość pakietu".

Jak otworzyć plik FOLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FOLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FOLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FOLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FOLX

Inne problemy z plikiem FOLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FOLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FOLX:

  • plik FOLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FOLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FOLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik