• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FNC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FNC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FNC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FNC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Frogans Network Certificate Denford

Co to jest plik FNC?

Komputerowy sterownik numeryczny (CNC) wykorzystywany przez oprogramowanie QuickCAM. Zawiera informacje geometrii i instrukcje dla frezarki CNC. Ścieżki można tworzyć z modeli 3D lub obrazów 2D.

Jak otworzyć plik FNC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FNC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FNC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FNC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FNC

Inne problemy z plikiem FNC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FNC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FNC:

  • plik FNC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FNC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FNC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik