• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FMW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FMW. Jeżeli chcesz otworzyć plik FMW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FMW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FME Workspace Format Safe Software

Co to jest plik FMW?

Projekt zapisany przez FME Workbench, program do tłumaczeń danych przestrzennych dołączony do pakietu FME Desktop. Zawiera ustawienia do zarządzania danymi przestrzennymi, przechowywane w formie wizualnej. Może przechowywać dane wejściowe, właściwości translacji i ustawienia wyjściowe.

Projekty FME Workbench mogą odczytywać dane z wielu relacyjnych formatów bazy danych, jak również plików tekstowych i kilkudziesięciu formatów zastrzeżonych. Ze względu na wsparcie dla programu w szerokim zakresie obsługi danych, jest on określany jako przestrzenny program ETL (Extract, Transform, Load).

Jak otworzyć plik FMW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FMW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FMW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FMW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FMW

Inne problemy z plikiem FMW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FMW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FMW:

  • plik FMW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FMW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FMW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik