• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FMELIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FMELIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FMELIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FMELIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FME License Format Safe Software

Co to jest plik FMELIC?

Plik licencji używany przez FME Desktop, pakiet przestrzennych aplikacji ETL (Extract, Transform, Load). Zawiera ważny klucz licencyjny dla oprogramowania. Służy do rejestracji i aktywacji oprogramowania.

Pliki FMELIC są zazwyczaj pobierane za pomocą łącza dostarczonego przez Safe Software po pobraniu FME Desktop. Bezpieczne Oprogramowanie zazwyczaj wysyła link do pobrania dla klucza licencyjnego za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pliki licencji FME dotyczą zarówno testów, jak i zakupionych wersji programu FME Desktop.

Jak otworzyć plik FMELIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FMELIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FMELIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FMELIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FMELIC

Inne problemy z plikiem FMELIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FMELIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FMELIC:

  • plik FMELIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FMELIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware