• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLV. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Flash Video Format Adobe Systems

Jak otworzyć plik FLV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLV

Inne problemy z plikiem FLV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLV:

  • plik FLV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku FLV
FLV do BIKFLV do 264FLV do 3GPFLV do 3GPP2FLV do AVCFLV do AVIFLV do BNKFLV do DIVXFLV do F4VFLV do M2TSFLV do M4VFLV do MKVFLV do MOVFLV do MP3FLV do MP4FLV do MPEGFLV do MPGFLV do MTSFLV do OGGFLV do SWFFLV do TRPFLV do TSFLV do VOBFLV do WEBMFLV do WMV