• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLOW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLOW. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLOW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLOW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Expression SketchFlow Data Format Microsoft

Co to jest plik FLOW?

Plik projektu stworzony przez Expression SketchFlow, program służący do projektowania aplikacji internetowych. Zapewnia schemat przepływowy wrażeń użytkownika oraz układów dla każdego z ekranów interfejsu użytkownika (przechowywanych w plikach .XAML). Głównie używany do zastosowań mediów i aplikacji sieciowych.

Projekty Expression SketchFlow można eksportować do dokumentów programu Microsoft Word (pliki .DOCX) w celach dokumentacyjnych i przeglądowych. Mogą być także zgłaszane do recenzji zespołowym członkom zespołu, którzy mogą przekazywać opinie projektowe za pomocą plików .FEEDBACK.

Jak otworzyć plik FLOW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLOW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLOW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLOW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLOW

Inne problemy z plikiem FLOW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLOW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLOW:

  • plik FLOW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLOW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLOW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik