• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLKA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLKA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLKA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLKA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Folder Lock Encrypted Portable Folder Format NewSoftwares

Co to jest plik FLKA?

Szyfrowane archiwum utworzone przez Folder Lock, program służący do tworzenia kopii zapasowych poufnych danych w "szafkach". przechowuje zaszyfrowane archiwum plików i może być otwierany tylko przy użyciu hasła ustawionego przez użytkownika. Używa formatowania systemu plików FAT32 i obsługuje do 4 GB wielkości plików. Można utworzyć kopię zapasową online serwisu NewSoftware w celu zdalnego tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania. Można także zapisywać na zewnętrznych napędach lub płytach CD / DVD.

Pliki FLKA są określane jako Przenośne szafki. Folder Lock obsługuje także szuflady podstawowe (rozszerzenie .FLKB), które nie mają limitu rozmiaru pliku 4 GB, ale nie można ich używać w usłudze tworzenia kopii zapasowych online firmy NewSoftware.

Rozszerzenia FLKA i FLKB zostały wprowadzone w folderze Lock 7. Wcześniejsze wersje oprogramowania używają plików FLK do szafek.

Jak otworzyć plik FLKA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLKA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLKA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLKA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLKA

Inne problemy z plikiem FLKA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLKA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLKA:

  • plik FLKA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLKA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLKA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik