• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLG. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IsoPuzzle Flag Format The IsoPuzzle Team

Co to jest plik FLG?

Plik używany przez IsoPuzzle, program służący do odzyskiwania danych z porysowanych lub nie nagranych płyt CD i DVD. Zawiera listę dobrych sektorów w odpowiadającym im pliku .ISO. Oznacza możliwe do odzyskania sektory, dzięki czemu można je zrekonstruować na nowy obraz dysku.

IsoPuzzle nie obsługuje płyt Audio CD, płyt VCD i SVCD.

Jak otworzyć plik FLG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLG

Inne problemy z plikiem FLG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLG:

  • plik FLG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik