• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLAME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLAME. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLAME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLAME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fractal Flames Format N/A

Co to jest plik FLAME?

Plik danych zapisujący parametry używane do tworzenia grafiki fraktali i animacji o nazwie "płomienie". może obejmować jeden lub więcej wzorów fraktalnych, z których każdy może być dostosowywany przez dostosowanie zmiennych i gradientów używanych przez Fractal. Zapisane w formacie XML i muszą być renderowane przez program do wyświetlania odpowiedniego obrazu lub animacji.

Fraktalne płomienie są wykorzystywane przez Electric Sheep, rozproszoną aplikację informatyczną, która renderuje płomienie fraktali na komputerach użytkownika, a następnie wyświetla filmy wideo jako wygaszacze pulpitu.

Jak otworzyć plik FLAME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLAME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLAME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLAME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLAME

Inne problemy z plikiem FLAME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLAME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLAME:

  • plik FLAME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLAME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLAME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik