• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FLAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Files Encoded By Flac - Free Lossless Audio Codec N/A

Co to jest plik FLAC?

Format audio w formacie open source, który wykorzystuje bezstratną kompresję dźwięku, co oznacza, że ​​nie usuwa żadnych oryginalnych danych audio. Kompresuje pliki audio bez utraty jakości.

Można wygenerować plik linii papilarnych FLAC, zawierający nazwę pliku i informacje o sumie kontrolnej dla pliku FLAC, wraz z plikiem FLAC. Ten plik jest zazwyczaj o nazwie "ffp.Txt" i może zostać utworzony przy użyciu następującego polecenia:

"metaflac --show-md5sum flac_file_names> ffp.Txt".

Dodatkowe informacje o formacie FLAC można znaleźć w witrynie FLAC.

Jak otworzyć plik FLAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLAC

Inne problemy z plikiem FLAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLAC:

  • plik FLAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku FLAC
FLAC do MP3FLAC do 3GPFLAC do AACFLAC do AC3FLAC do ALACFLAC do APEFLAC do CDAFLAC do FLAFLAC do M4AFLAC do MP4FLAC do OGGFLAC do WAVFLAC do WMAFLAC do WV