• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FIMPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FIMPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FIMPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FIMPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FiM++ Source Code Format N/A

Co to jest plik FIMPP?

Plik kodu źródłowego zapisany w FiM ++, ezoterycznym języku programowania opartym na serii kreskówek My Little Pony. Używa formy pisemnej do definiowania klas (eG, Dear Princess Celestia: List One, a następnie innych oświadczeń). Podobne do innych humorystycznych języków programowania, takich jak LOLCODE (pliki .LOL).

Język FiM ++ pochodzi od wpisu na stronie Equestria Daily przez blogera o nazwie Velocity zboża.

Jak otworzyć plik FIMPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FIMPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FIMPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FIMPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FIMPP

Inne problemy z plikiem FIMPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FIMPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FIMPP:

  • plik FIMPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FIMPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FIMPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik