• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik FIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xfig Drawing Xfig

Co to jest plik FIG?

Rysowanie linii zapisane w formacie Xfig. Przechowywany jako obraz wektorowy, który może zawierać linie, kształty, łuki, spline, strzałki i obiekty tekstowe. Mogą też zawierać obrazy, kolory i wzory.

Format Xfig został pierwotnie opracowany dla programu rysowania Xfig, ale jest również rozpoznawany przez inne programy rysowania.

Jak otworzyć plik FIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FIG

Inne problemy z plikiem FIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FIG:

  • plik FIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik