• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FID. Jeżeli chcesz otworzyć plik FID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
File Investigator Database Format Forensic Innovations

Co to jest plik FID?

Baza danych, do której odwołuje się program File Expander, program do analizy plików i danych. Zawiera opisy formatów plików obsługiwanych przez program File Expander. Domyślnie nazywa się " FIEngine.Fid ". Jest również używany przez File Investigator SDK.

Jak otworzyć plik FID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FID

Inne problemy z plikiem FID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FID:

  • plik FID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik