• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FHF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FHF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FHF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FHF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Free Hide Folder Data Format Cleanersoft Software

Co to jest plik FHF?

Plik kopii zapasowej utworzony przez Free Hide Folder, program służący do ukrywania folderów w systemie Windows. Zapisuje listę kopii zapasowych wszystkich folderów, które użytkownik zdecyduje się ukryć. Może być używany do przywracania wszystkich folderów, które zostały ukryte po jego otwarciu.

Foldery ukryte za pomocą funkcji swobodnego ukrywania folderu nie mogą być znalezione przez nikogo innego. Dlatego w przypadku korzystania z folderu swobodnego ukrywania ważne jest, aby tworzyć kopie zapasowe (pliki FHF) i przechowywać je w bezpiecznym miejscu.

Jak otworzyć plik FHF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FHF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FHF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FHF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FHF

Inne problemy z plikiem FHF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FHF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FHF:

  • plik FHF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FHF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FHF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik