• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik FFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Find Fast Indexer Document Properties Cache Format Microsoft

Co to jest plik FFO?

Przechowuje właściwości dokumentów znalezionych przy użyciu programu Microsoft Find Fast. Może zawierać informacje, takie jak autor i tytuł dokumentu. Wygenerowane po wykonaniu wyszukiwanego wyszukiwania.

Zazwyczaj nazwany "Ffastun.Ffo" i umieszczony w głównym katalogu dysku twardego, który został zaindeksowany.

Jak otworzyć plik FFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FFO

Inne problemy z plikiem FFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FFO:

  • plik FFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik