• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FFL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FFL. Jeżeli chcesz otworzyć plik FFL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FFL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Find Fast Indexer Document List Format Microsoft

Co to jest plik FFL?

Zawiera listę dokumentów znalezionych przez program Microsoft Find Fast, funkcja wyszukiwania używana przez Microsoft Office i Outlooka. Utworzono i uaktualniono przy użyciu panelu sterowania Find Fast i nie należy otwierać ręcznie.

Zazwyczaj nazwany "Ffastun.Ffl" i znajduje się w głównym katalogu dysku twardego, który został zaindeksowany.

Jak otworzyć plik FFL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FFL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FFL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FFL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FFL

Inne problemy z plikiem FFL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FFL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FFL:

  • plik FFL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FFL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FFL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik