• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FEATURE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FEATURE. Jeżeli chcesz otworzyć plik FEATURE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FEATURE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio SharePoint Feature Format Microsoft

Co to jest plik FEATURE?

Plik deweloperski utworzony przez program Visual Studio, program do tworzenia oprogramowania. Zapisane w ramach projektu rozwoju programu Microsoft SharePoint i niekoniecznie jest przydatne poza zakresem projektu. Zawiera funkcję, która jest komponentem niestandardowym włączonym w oprogramowaniu. Zapisano w formacie XML.

Jak otworzyć plik FEATURE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FEATURE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FEATURE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FEATURE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FEATURE

Inne problemy z plikiem FEATURE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FEATURE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FEATURE:

  • plik FEATURE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FEATURE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FEATURE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik