• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FME Desktop Custom Format Safe Software

Co to jest plik FDS?

Plik danych GIS utworzony przez FME Desktop, pakiet przestrzennych aplikacji ETL (Extract, Transform, Load). Przechowuje przekształcone dane przestrzenne w niestandardowym formacie. Służy do eksportowania niestandardowych zestawów danych, które można importować za pośrednictwem składnika Reader Gallery FME Desktop.

Pliki FDS mogą być eksportowane w FME Workbench (aplikacja dołączona do FME Desktop), wybierając Plik i rarr. Eksportuj jako niestandardowy format ....

Jak otworzyć plik FDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDS

Inne problemy z plikiem FDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDS:

  • plik FDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik