• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FD2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FD2. Jeżeli chcesz otworzyć plik FD2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FD2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Epson EasyPrint PictureMate Borders Format Epson

Co to jest plik FD2?

Zawiera obramowania zdjęć używane przez drukarki Epson PictureMate. Zawiera informacje, takie jak nazwa szablonu, rozdzielczość obrazu, rozmiar wydruku, proporcje, przestrzeń barw, margines bindowania i inne dane formatowania.

Do plików FD2 mogą być odwołania program Epson PictureMate Deluxe Viewer lub nowsze oprogramowanie Epson EasyPrint.

Jak otworzyć plik FD2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FD2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FD2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FD2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FD2

Inne problemy z plikiem FD2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FD2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FD2:

  • plik FD2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FD2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FD2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik