• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCPROJECT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCPROJECT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCPROJECT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCPROJECT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Final Cut Pro X Project Format Apple

Co to jest plik FCPROJECT?

Projekt wideo utworzony przez Final Cut Pro X (FCPX), aplikacja do edycji wideo. Zapisuje linię czasu klipów filmowych i dźwiękowych, przejść, efektów i innych informacji edytujących. Mogą być eksportowane i kompresowane do różnych formatów wideo za pomocą kompresora, dodatkowego zestawu dla FCPX.

Projekty Final Cut Pro X są zapisywane w ~ / Filmach / projektach końcowych / domyślnie. Zdarzenia projektu (pliki zasobów wideo) są zapisywane w oddzielnym katalogu o nazwie ~ / Filmy / Wydarzenia końcowe /.

Projekty Final Cut Pro z poprzednich wersji (pliki .FCP) nie mogą być importowane do projektów Final Cut Pro X. Projekty iMovie mogą być importowane (pliki .RCPROJECT).

Jak otworzyć plik FCPROJECT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCPROJECT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCPROJECT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCPROJECT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCPROJECT

Inne problemy z plikiem FCPROJECT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCPROJECT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCPROJECT:

  • plik FCPROJECT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCPROJECT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCPROJECT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik