• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SiteMinder Forms Credential Collector Format Netegrity

Co to jest plik FCC?

Zawiera ustawienia uwierzytelniania umożliwiające zalogowanie użytkownika do serwera strategii Netegrity SiteMinder. Napisane w prostym języku znaczników, który zawiera HTML i niektóre notatki niestandardowe.

Plik uwierzytelniający FCC jest zwykle nazwany "login.Fcc" i znajduje się w "http: //webservername/siteminderagent/forms/login.Fcc."

Jak otworzyć plik FCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCC

Inne problemy z plikiem FCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCC:

  • plik FCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik