• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBR. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BB FlashBack Recorded Video Format Blueberry

Co to jest plik FBR?

Wideo utworzone za pomocą oprogramowania do nagrywania na karcie BB FlashBack. Przechwytuje zdarzenia na ekranie i może być połączony z dźwiękiem tekstowym i obrazami dodanymi przez użytkownika. Zazwyczaj używany do tworzenia demonstracji oprogramowania, samouczków, materiałów szkoleniowych.

Pliki FBR są tworzone przy użyciu programu nagrywania na ekranie BB FlashBack i można go odtworzyć za pomocą odtwarzacza BB FlashBack Free Player.

Jak otworzyć plik FBR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBR

Inne problemy z plikiem FBR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBR:

  • plik FBR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku FBR
FBR do FLVFBR do AVI