• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Free Backup Fix Backup Format Promosoft

Co to jest plik FBF?

Archiwum kopii zapasowej zawierające pliki i foldery z kopii zapasowej za pomocą narzędzia Free Backup Fix. Może zawierać całą kopię zapasową dysku twardego lub wybrane pliki i foldery. Może być używany do przywracania uszkodzonych plików lub danych utraconych z powodu awarii systemu.

Jak otworzyć plik FBF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBF

Inne problemy z plikiem FBF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBF:

  • plik FBF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik