• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fax File (generic Group 3 1bit Encoded Data) N/A

Co to jest plik FAX?

Obraz faksu z faksu otrzymanego lub utworzonego przy użyciu oprogramowania faksowego. Najczęściej zapisywane w formacie .TIFF, rozpoznawanym przez większość programów do przeglądania zdjęć.

Jak otworzyć plik FAX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAX

Inne problemy z plikiem FAX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAX:

  • plik FAX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik