• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAVORITEMETADATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAVORITEMETADATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAVORITEMETADATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAVORITEMETADATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Transmit For Mac Login Data Format Panic

Co to jest plik FAVORITEMETADATA?

Plik utworzony przez oprogramowanie Transmit FTP i SFTP dla komputerów Macintosh. Zapisuje informacje ulubione, które określa zdalne informacje logowania do serwisu. Zapisano w katalogu ~ / Library / Application Support / Transmit / Metadata /.

Jeśli chcesz przenieść ulubione, należy używać pliku .EXPORTEDFAVORITES, a nie plików FAVORITEMETADATA.

Jak otworzyć plik FAVORITEMETADATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAVORITEMETADATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAVORITEMETADATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAVORITEMETADATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAVORITEMETADATA

Inne problemy z plikiem FAVORITEMETADATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAVORITEMETADATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAVORITEMETADATA:

  • plik FAVORITEMETADATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAVORITEMETADATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAVORITEMETADATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik