• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zinf Theme Format The Zinf Team

Co to jest plik FAT?

Plik motywu używany przez Zinf, darmowy odtwarzacz audio dla systemów Unix i Windows. Zawiera kolekcję plików obrazów i ustawień zapisanych w formacie ZIP. Służy do zmiany wyglądu odtwarzacza audio firmy Zinf.

Pliki FAT są przemianowane na pliki .ZIP. Aby sprawdzić zawartość pliku FAT, otwórz ją bezpośrednio w programie Zip decompression lub zmień nazwę rozszerzenia pliku ".Fat" na ".Zip" i kliknij go dwukrotnie.

Zinf oznacza "Zinf Is Not FreeA * p", ponieważ został oparty na odtwarzaczu audio FreeAmp.

Jak otworzyć plik FAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAT

Inne problemy z plikiem FAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAT:

  • plik FAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik