• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FACEFX_INGAME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FACEFX_INGAME. Jeżeli chcesz otworzyć plik FACEFX_INGAME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FACEFX_INGAME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FaceFX In-Game Actor Format OC3 Entertainment

Co to jest plik FACEFX_INGAME?

Plik używany przez FaceFX, aplikację służącą do tworzenia animacji twarzy w grach wideo. Przechowuje wersję modelu .FACEFX, która jest odpowiednia do użycia w docelowej grze wideo. Zaprojektowany, aby przechowywać tylko informacje wymagane przez aktor. Używany jako format publikacji dla znaków wirtualnych.

Pliki FACEFX_INGAME są wykorzystywane przez pakiet FaceFX SDK, oprogramowanie umożliwiające załadowanie i odtwarzanie plików FaceFX w obrębie poszczególnych gier.

Jak otworzyć plik FACEFX_INGAME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FACEFX_INGAME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FACEFX_INGAME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FACEFX_INGAME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FACEFX_INGAME

Inne problemy z plikiem FACEFX_INGAME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FACEFX_INGAME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FACEFX_INGAME:

  • plik FACEFX_INGAME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FACEFX_INGAME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FACEFX_INGAME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik