• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku F4F

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem F4F. Jeżeli chcesz otworzyć plik F4F, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku F4F

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Flash Video Fragment Adobe Systems

Co to jest plik F4F?

Częściowy plik wideo .FLV utworzony i używany przez program Adobe Media Server, aplikację służącą do przesyłania multimedialnych treści. Zawiera fragment całościowego pliku wideo Flash. Służy do oddzielania większych plików wideo w mniejsze segmenty, które można wysyłać do komputerów klienckich, które przesyłają strumieniowe treści wideo.

Skrypt PHP AdobeHDS może być używany do dołączania fragmentów F4F do plików FLV.

Jak otworzyć plik F4F?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku F4F jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi F4F z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem F4F którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik F4F

Inne problemy z plikiem F4F

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem F4F nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami F4F:

  • plik F4F którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku F4F z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik F4F nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik