• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku F

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem F. Jeżeli chcesz otworzyć plik F, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku F

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fortran Source Format N/A

Co to jest plik F?

Plik tekstowy zawierający kod źródłowy napisany w języku programowania Fortran. Potrzeba wstępnego przetworzenia przez C-Preprocessor przed przekazaniem go do kompilatora Fortran. Mogą być generowane przez wiele aplikacji rozwojowych Fortran.

Jak otworzyć plik F?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku F jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi F z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem F którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik F

Inne problemy z plikiem F

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem F nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami F:

  • plik F którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku F z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik F nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik