• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EZP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EZP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EZP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EZP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Ecscad Project Backup Format Autodesk

Co to jest plik EZP?

Projekt CAD stworzony przez program AutoCAD Ecscad - program służący do projektowania obwodów elektrycznych. Archiwizuje kopię zapasową projektu CAD w formacie skompresowanym .ZIP. Może być używany do archiwizacji projektów na nośnikach kopii zapasowych, takich jak dyski CD i dyski zapasowe.

Program AutoCAD Ecscad jest zlokalizowany w języku niemieckim.

Jak otworzyć plik EZP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EZP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EZP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EZP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EZP

Inne problemy z plikiem EZP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EZP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EZP:

  • plik EZP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EZP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EZP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik