• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EZLOG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EZLOG. Jeżeli chcesz otworzyć plik EZLOG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EZLOG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Skype Extras Manager Log Format Skype

Co to jest plik EZLOG?

Plik dziennika utworzony przez Extras Manager, składnik Skype, który umożliwia wtyczek firm trzecich, zwanych "dodatkami", które mają zostać zainstalowane. Zapisano w zastrzeżonym formacie binarnym i przechowuje dane dotyczące nieprawidłowego działania zainstalowanych dodatków. Używane do debugowania błędów.

Nazwy plików EZLOG zawierają datę (RRRR-MM-DD) i numer dziennika dla danego dnia. Na przykład 2010-10-02-0.Ezlog to prawidłowa nazwa pliku.

Jak otworzyć plik EZLOG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EZLOG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EZLOG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EZLOG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EZLOG

Inne problemy z plikiem EZLOG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EZLOG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EZLOG:

  • plik EZLOG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EZLOG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EZLOG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik