• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EZDRAW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EZDRAW. Jeżeli chcesz otworzyć plik EZDRAW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EZDRAW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EazyDraw Picture Format Dekorra Optics

Co to jest plik EZDRAW?

Grafika wektorowa stworzona przez EazyDraw, rysunek techniczny i program ilustracyjny dla komputerów Macintosh. Zapisuje kształty, wypełnienia i inne rysowane obiekty. Obsługuje wiele warstw. Mogą być eksportowane do formatu .PDF, .EPS, .SVG i .DXF, gdy są one kompletne, a także w formatach .PNG, .JPG i .TIF.

Jak otworzyć plik EZDRAW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EZDRAW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EZDRAW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EZDRAW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EZDRAW

Inne problemy z plikiem EZDRAW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EZDRAW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EZDRAW:

  • plik EZDRAW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EZDRAW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EZDRAW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik