• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EYB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EYB. Jeżeli chcesz otworzyć plik EYB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EYB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Encarta Encyclopedia Yearbook Update Format Microsoft

Co to jest plik EYB?

Dostarcza indywidualnych aktualizacji artykułów, nowych artykułów dotyczących funkcji i Podsumowania miesiąca. Podobne do pliku .YBK, ale także uaktualnia linki do stron internetowych, do których odnoszą się artykuły w encyklopedii.

Jak otworzyć plik EYB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EYB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EYB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EYB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EYB

Inne problemy z plikiem EYB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EYB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EYB:

  • plik EYB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EYB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EYB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik