• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXW. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Euphoria Windows Source Code Format Rapid Deployment Software

Co to jest plik EXW?

Plik kodu źródłowego zapisany w języku programowania Euforii. Zawiera kod, który można wykonać na platformach Windows, MS-DOS, Linux i FreeBSD za pomocą interpretera Euphoria, dołączonego do instalacji aplikacji Euphoria.

Pliki kodu źródłowego Euphoria używają również rozszerzenia .EX. Zgodnie z konwencją znak "w" w ".Exw" jest używany do określania plików kodu źródłowego Euphoria opracowanych w środowisku systemu Windows, ponieważ program Windows, który wykonuje kod, nosi nazwę exw.Exe. Program MS-DOS jest nazywany ex.Exe.

Jak otworzyć plik EXW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXW

Inne problemy z plikiem EXW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXW:

  • plik EXW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EXW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik