• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXV. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Extension Script Adobe Systems

Co to jest plik EXV?

Skrypt dołączony do niektórych wtyczek używanych przez aplikacje Adobe Creative Suite, na przykład Illustrator i Photoshop. Określa sposób wyświetlania wtyczki i zawiera informacje o układzie dialogowym, polach tekstowych, pól wyboru i innych składnikach UI.

Jak otworzyć plik EXV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXV

Inne problemy z plikiem EXV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXV:

  • plik EXV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EXV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik