• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CATIA Export Format N/A

Co to jest plik EXP?

Plik dewelopera używany przez różne IDE i kompilatory programistyczne. Zapisuje dane tabeli symboli, czyli informacje o danych i funkcjach programu. Służy do łączenia informacji o programie z innym programem, takim jak debugger.

Jak otworzyć plik EXP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXP

Inne problemy z plikiem EXP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXP:

  • plik EXP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EXP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik