• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXOPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXOPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXOPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXOPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ExoPC Application Format ExoPC

Co to jest plik EXOPC?

Plik aplikacji stworzony dla ExoPC Slate, netbooka z systemem Windows służącego do przeglądania zawartości sieci Web i odtwarzania multimediów. Przechowuje wszystkie pliki aplikacji w archiwum. Służy do różnego rodzaju aplikacji, w tym gier i widżetów pulpitu.

Pliki EXOPC mogą zawierać obrazy, pliki audio, wideo i inne. Zawierają plik konfiguracji XML, który opisuje sposób zarządzania plikami aplikacji podczas uruchamiania aplikacji.

Pliki EXOPC są oparte na formacie .MIO i wymagają uruchomienia platformy MioEngine. Korzystają również z warstwy interfejsu ExoPC UI, która rozszerza MioEngine z właściwościami aplikacji ExoPC. Pliki można przetestować za pomocą bezpłatnego narzędzia programistycznego EXOfactory.

Aplikacje ExoPC, zwane także "aplikacjami", są dostępne za pośrednictwem sklepu z aplikacjami ExoPC. Przed publikacją muszą zostać poświadczone przez ExoPC. Nazwa firmy ExoPC została zmieniona na EXO U. ExoPC Slate nie jest już opracowywana lub jest dostępna do zakupu.

Jak otworzyć plik EXOPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXOPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXOPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXOPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXOPC

Inne problemy z plikiem EXOPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXOPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXOPC:

  • plik EXOPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXOPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EXOPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik