• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXE4J

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXE4J. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXE4J, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXE4J

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Exe4j Configuration Format Ej-technologies

Co to jest plik EXE4J?

Plik utworzony przez Exe4j, program służący do tworzenia plików .EXE systemu Windows za pomocą plików .JAR. Zawiera ustawienia konfiguracji aplikacji, takie jak ekran powitalny, opcje kompilacji, opcje wywołania języka Java oraz informacje dotyczące wykonywalności. Umożliwia generowanie aplikacji Java w plikach wykonywalnych systemu Windows.

Aplikacje Exe4j mogą być tworzone za pomocą kreatora Exe4j lub programu wiersza polecenia exe4jc.Exe znajdującego się w katalogu bin instalacji Exe4j.

Pliki EXE utworzone przez program Exe4j wymagają zainstalowania poprawnej instalacji środowiska Java Runtime Environment.

Jak otworzyć plik EXE4J?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXE4J jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXE4J z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXE4J którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXE4J

Inne problemy z plikiem EXE4J

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXE4J nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXE4J:

  • plik EXE4J którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXE4J z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware