• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXD. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Control Information Cache Format Microsoft

Co to jest plik EXD?

Zapewnia przechowywane informacje o kontrolce, która została włożona do dokumentu pakietu Microsoft Office. Umożliwia dodawanie dodatkowych elementów sterujących w krótszym czasie. W programie Microsoft Office 2000 pliki EXD są przechowywane w następujących folderach: Excel8.0 Ppt9.0 Plik Word8.0 Vbe EXD są tworzone, gdy użytkownik wstawia formant ActiveX do dokumentu przy użyciu skrzynki sterującej w programie Microsoft Office. Są one również tworzone, gdy dowolny typ kontroli jest wstawiany do niestandardowego UserForm w Edytorze Microsoft Visual Basic.

Jak otworzyć plik EXD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXD

Inne problemy z plikiem EXD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXD:

  • plik EXD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EXD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik