• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EX_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EX_. Jeżeli chcesz otworzyć plik EX_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EX_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed EXE Format Microsoft

Co to jest plik EX_?

Plik wykonywalny systemu Windows (.EXE) skompresowany przy użyciu pewnej formy kompresji i zmienił nazwę z ".Exe" na ".Ex_". często znajdujące się na płytach instalacyjnych oprogramowania, gdzie instalator musi najpierw zmienić nazwę pliku i rozpakować go przed wykonaniem. Przydatne przy zmniejszaniu rozmiaru pliku EXE podczas instalowania instalatorów na zewnętrznych nośnikach lub w archiwach do pobrania.

Pliki EX_ są powszechnie tworzone za pomocą narzędzia Makecab, narzędzia do kompresji plików dołączonego do systemu Windows. Oto przykładowa składnia do tworzenia pliku. Ex_ z pliku program.Exe:

makecab program.Exe

Plik EX_ utworzony za pomocą Makecab może być rozpakowywany z powrotem do oryginalnego formularza za pomocą programu expand.Exe dołączonego do systemu Windows. Używa następującej składni:

rozwiń program.Ex_ program.Exe

Jak otworzyć plik EX_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EX_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EX_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EX_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EX_

Inne problemy z plikiem EX_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EX_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EX_:

  • plik EX_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EX_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EX_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik