• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ECommerce Website Builder Project Format Ewisoft

Co to jest plik EWP?

Projekt strony internetowej stworzony przez firmę Ewisoft Website Builder, aplikację do projektowania stron internetowych opartą na szablonie. Zapisano w prostym tekście i zawiera odniesienie do binarnego pliku bazy danych, który przechowuje wszystkie informacje dla projektu. Służy do oszczędzania postępu w rozwoju sieci.

Projekty WWW Builder mogą zostać opublikowane w witrynie po zakończeniu ich opracowywania.

Konstruktor witryny jest również znany jako "Kreator witryn internetowych".

Jak otworzyć plik EWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EWP

Inne problemy z plikiem EWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EWP:

  • plik EWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik