• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik EWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EasyWOOD Format DDX

Co to jest plik EWD?

Plik CAD utworzony przez EasyWOOD, rozwiązanie CAD / CAM dla drewna i innych podobnych materiałów. Zapisuje projekt 3D dla części, na przykład panel lub wyposażenie. Może zostać praktycznie zmielony w oprogramowaniu przed wysłaniem projektu do produkcji.

Jak otworzyć plik EWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EWD

Inne problemy z plikiem EWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EWD:

  • plik EWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik