• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EVY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EVY. Jeżeli chcesz otworzyć plik EVY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EVY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Envoy Document Format Corel

Co to jest plik EVY?

Dokument utworzony przez Corel Envoy, starszy program do edytowania tekstu. Jest używany jako wczesny format konkursu do formatu dokumentów przenośnych (pliki .PDF) i podobny do pliku PDF. Rzadko używane, ponieważ wsparcie dla formatu Wysłannik zostało przerwane.

Jak otworzyć plik EVY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EVY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EVY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EVY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EVY

Inne problemy z plikiem EVY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EVY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EVY:

  • plik EVY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EVY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EVY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik