• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EVO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EVO. Jeżeli chcesz otworzyć plik EVO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EVO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HD DVD Video Format N/A

Co to jest plik EVO?

Plik wideo o wysokiej rozdzielczości z dysku HD DVD. Zapisuje główne dane audio / wideo filmu. Podobny do pliku .VOB na standardowym dysku DVD. Mogą być odtwarzane przez różne programy do odtwarzania wideo na komputerze PC.

Format HD DVD nie jest powszechnie stosowany, ponieważ Blu-ray stał się standardowym formatem stosowanym w filmach wysokiej rozdzielczości.

Jak otworzyć plik EVO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EVO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EVO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EVO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EVO

Inne problemy z plikiem EVO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EVO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EVO:

  • plik EVO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EVO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EVO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik