• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EVENT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EVENT. Jeżeli chcesz otworzyć plik EVENT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EVENT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Catalog Format Corel

Co to jest plik EVENT?

Ukryty plik utworzony przez niektóre aplikacje Corel, w tym Video Studio i PaintShop Photo Express. Utworzone w każdym folderze skatalogowanym przez aplikację i zawierające informacje, które rejestrują, czy zawartość folderu została zmieniona w czasie (eG, jeśli pliki obrazów zostały dodane lub usunięte).

Możesz usunąć pliki EVENT, ale program Corel ponownie je utworzy następnym razem, gdy katalog zostanie skatalogowany.

Nazwy plików dla plików EVENT używają nazwy folderu, który je zawiera. Na przykład folder o nazwie "pictures" miałby ukryty plik zdarzeń o nazwie pictures.Event.

Jak otworzyć plik EVENT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EVENT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EVENT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EVENT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EVENT

Inne problemy z plikiem EVENT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EVENT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EVENT:

  • plik EVENT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EVENT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EVENT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik