• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EV. Jeżeli chcesz otworzyć plik EV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Echoview Format Myriax Software

Co to jest plik EV?

Plik utworzony przez Echoview, aplikację służącą do analizy środowiska morskiego i jeziora. Mogą zawierać surowe dane z echosondera i sprzętu sonarowego oraz wizualizacje i inne analizy danych. Może być używany do liczenia i śledzenia populacji ryb.

Jak otworzyć plik EV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EV

Inne problemy z plikiem EV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EV:

  • plik EV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik