• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ETT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ETT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ETT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ETT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kingsoft Spreadsheet Format Kingsoft

Co to jest plik ETT?

Plik ETT to szablon arkusza kalkulacyjnego stworzony przez program DoubleSoft Spreadsheets, program arkusza kalkulacyjnego zawarty w pakiecie Office WPS. Przechowuje szablon, który może służyć jako punkt wyjścia do tworzenia nowych arkuszy kalkulacyjnych Kingsoft (plików .ET). Pliki ETT są często wykorzystywane do tworzenia budżetów finansowych i organizowania danych.

Pliki ETT są podobne do plików ET, przechowujących wiersze i kolumny danych, wykresów i wykresów, ale są one przede wszystkim używane do duplikowania arkuszy kalkulacyjnych o podobnych układach i informacjach. Program Spreadsheets jest dostarczany razem z kilkoma szablonami ETT i umożliwia pobieranie wielu bezpośrednio bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji. Szablony ETT można także konwertować do innych plików arkusza kalkulacyjnego, np. Plików .XLT, .XLTX, .XLS i .XLSX.

Pakiet Office WPS jest podobny do pakietu Microsoft Office, ale jest dostępny bezpłatnie. WPS Office oferuje trzy programy:

Pisarz - procesor Word podobny do programu Microsoft Word. Arkusze kalkulacyjne - program arkusza kalkulacyjnego podobny do programu Microsoft Excel. Prezentacja - program prezentacyjny podobny do programu PowerPoint.

Arkusze kalkulacyjne umożliwiają w arkuszu kalkulacyjnym wstawianie różnych wykresów, kształtów, równań, symboli i tabel. Aplikacja umożliwia również wstawianie różnorodnych informacji finansowych, logicznych, daty i godziny, wyszukiwania i odniesienia, matematyki i trygonometrii oraz funkcji tekstowych.

Jak otworzyć plik ETT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ETT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ETT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ETT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ETT

Inne problemy z plikiem ETT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ETT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ETT:

  • plik ETT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ETT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ETT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik